Soupis kulturních, vinařských, společenských, zábavních akcí a koncertů Mutěnice 2020

Svatokateřinské slavnosti vína 2020

Neproběhnou

Vážení přátelé, příznivci mutěnických vinařů a mutěnických vín!
Bohužel současná situace, která nyní panuje, nám neumožní uskutečnit XI. ročník Svatokateřinských slavností vína, který měl proběhnout 14. 11. 2020

Děkujeme všem, co si zakoupili vstupenky v předprodeji. Vstupenky (vouchery) zakoupené v předprodeji budou automaticky proplaceny zpět na bankovní účet, ze kterého byla vstupenka uhrazena. Platby budou společnosti Wissom odesílány v průběhu příštího týdne.

Všem přejeme silné zdraví, děkujeme za vaši přízeň a budeme se těšit v příštím roce na našich akcích, které se doufáme uskuteční v řádných plánovaných termínech!

Den otevřených sklepů 2021

24. 4. 2021

areál vinných sklepů Pod Búdama v Mutěnicích

Vinaři z Mutěnic pořádají dvanáctý ročník Dne otevřených sklepů. Čeká Vás prohlídka ve čtyřiceti sklepech drobných vinařů v malebném slováckém prostředí s nefalšovanou moravskou pohostinností.

Ochutnáte to nejlepší, co vinaři vytvořili z úrody ročníku 2020.

Okoštuj u vinařa 2021

1. 7. - 2. 9. 2021

akce za poznáním Moravského Slovácka pořádána vinařským spolkem Búdy Mutěnice, z.s. s ochutnávkou mutěnických vín, ze Slovácké vinařské podoblasti, přímo u vinaře

Zveme všechny, cyklisty a ostatní návštěvníky Mutěnic na prohlídku malebných vinných sklepů, seznámit se nejen s víny tohoto regionu ale také prostřednictvím jednotlivých vinařů se dozvědět něco více o vinné révě, jejím pěstování a výrobě vína

Svatokateřinské slavnosti vína 2021

13. 11. 2021

Spolek vinařů Búdy Mutěnice pořádá další ročník této podzimní vinařské akce, zaměřené i na mladá vína, tedy vína ročníku 2021.

Akce se koná v největší sklepní lokalitě v ČR, která se nazývá Mutěnické Búdy. Na celkem malé ploše se nachází více jak pět set vinných sklepů mutěnických vinařů. bude otevřeno minimálně patnáct sklepů, většinou členů spolku.

Spolek je dobrovolným a samosprávným svazkem jeho členů. Sdružuje fyzické osoby zabývající se vinohradnictvím a vinařstvím. Spolek zaujímá stanoviska, navrhuje řešení a opatření k odborným tématům, které se týkají problematiky vinohradnictví a vinařství, zájmů svých členů a ostatních vinařů v obci Mutěnice.

  • Búdy Mutěnice z. s.
  • Vinařská 362, 696 11 Mutěnice
  • IČ: 22730559
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.