Soupis kulturních, vinařských, společenských, zábavních akcí a koncertů Mutěnice 2020

Den otevřených sklepů 2021 - ZMĚNA TERMÍNU!

21. 8. 2021

areál vinných sklepů Pod Búdama v Mutěnicích

Vinaři z Mutěnic pořádají dvanáctý ročník Dne otevřených sklepů. Čeká Vás prohlídka ve čtyřiceti sklepech drobných vinařů v malebném slováckém prostředí s nefalšovanou moravskou pohostinností.

Ochutnáte to nejlepší, co vinaři vytvořili z úrody ročníku 2020.

Z důvodů vládních restrikcí jsme se rozhodli termín přeložit, a to z původního termínu 24. dubna 2021 na 21. srpna 2021. Děkujeme za Vaši přízeň a pochopení!

Okoštuj u vinařa 2021

25. 6. - 3. 9. 2021

akce za poznáním Moravského Slovácka pořádána vinařským spolkem Búdy Mutěnice, z.s. s ochutnávkou mutěnických vín, ze Slovácké vinařské podoblasti, přímo u vinaře

Zveme všechny, cyklisty a ostatní návštěvníky Mutěnic na prohlídku malebných vinných sklepů, seznámit se nejen s víny tohoto regionu ale také prostřednictvím jednotlivých vinařů se dozvědět něco více o vinné révě, jejím pěstování a výrobě vína

Svatokateřinské slavnosti vína 2021

13. 11. 2021

Spolek vinařů Búdy Mutěnice pořádá další ročník této podzimní vinařské akce, zaměřené i na mladá vína, tedy vína ročníku 2021.

Akce se koná v největší sklepní lokalitě v ČR, která se nazývá Mutěnické Búdy. Na celkem malé ploše se nachází více jak pět set vinných sklepů mutěnických vinařů. bude otevřeno minimálně patnáct sklepů, většinou členů spolku.

Spolek je dobrovolným a samosprávným svazkem jeho členů. Sdružuje fyzické osoby zabývající se vinohradnictvím a vinařstvím. Spolek zaujímá stanoviska, navrhuje řešení a opatření k odborným tématům, které se týkají problematiky vinohradnictví a vinařství, zájmů svých členů a ostatních vinařů v obci Mutěnice.

  • Búdy Mutěnice z. s.
  • Vinařská 362, 696 11 Mutěnice
  • IČ: 22730559
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.